Wersja mobilna     +   Dodaj wydarzenie    Dodaj aktualność    Dodaj galerię    Zgłoś temat    Dodaj ogłoszenie    Dodaj ofertę  
Przeczytaj:

Edytuj tekst

UWAGA!
Teraz możesz wysłać nam zdjęcie bezpośrednio z Twojego telefonu komórkowego.
Utwórz wiadomość MMS i wyślij na adres alert@bilgorajska.pl
(adres e-mail wpisz zamiast numeru telefonu nadawcy).
Dodaj zdjęcie:
Wybierz zdjęcie:
Wprowadź podpis zdjęcia:
Autor zdjęcia (podajemy gdy znamy):
Rozmiar tekstu:
AAA
BIŁGORAJ Wieści ze szkół
2012.09.10 13:59 | aktualizacja: 2012.09.10 14:04

Nauczycielskie awanse

Szesnastu pedagogów ze szkół podległych Powiatowi Biłgorajskiemu otrzymało nominację na nauczyciela mianowanego, informuje Starostwo Powiatowe w Biłgoraju.
Nauczycielskie awanse
Nauczycielskie awanse

Uroczystego wręczenia awansów zawodowych dokonał Wicestarosta Biłgorajski Stanisław Schodziński w towarzystwie Jana Komana Kierownika Wydziału Edukacji w dniu 3 września br. Nominacje na nauczyciela mianowanego otrzymali:

- z Zespołu Szkół Ogólnokształcących: ks. Leszek Boryło (religia) i  Katarzyna Wenecka (WOS),
- z Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących: Anna Gontarz (PO), Monika Ferens-Cieślak (j. angielski), Iwona Kiełbasa (j. rosyjski), Katarzyna Dobosz (fizyka), Małgorzata Magoch (przedmioty ekonomiczne), Agata Późniak (przedmioty gastronomiczne),
- z Regionalnego Centrum Edukacji Zawodowej: Joanna Lisowska (wychowawca w internacie), Grzegorz Popko (praktyczna nauka zawodu grupy samochodowej),
- z Zespołu Szkół Budowlanych i Ogólnokształcących: Aneta Blacha (j. niemiecki), Tomasz Zygmunt (zajęcia praktyczne), Grażyna Wlazło (j. angielski), - - z Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej: Magdalena Szwed (psycholog),
- z Zespołu Szkolno - Rewalidacyjnego: Elżbieta Kłosek (oligofrenopedagogika), Grzegorz Kubik (oligofrenopedagogika).

Red.
REKLAMA
Oceń:
0 głosów
Red. dodany
 
Odsłon: 23533
Dodaj zdjęcie

Waszym zdaniem (10)

Podaj login/e-mail i hasło:
Login/e-mail:
Hasło:
Skomentuj na forum:
Zarejestruj się
Jesteś już zarejestrowany na bilgorajska.pl? Zaloguj się
Imie lub nazwa:
Treść komentarza:
Przepisz niebieski tekst z obrazka wyżej:
Na forum istnieje możliwość oceny wypowiedzi, można oddawać głosy pozytywne jak i negatywne.
Ostatnio dodane komentarze
PL
13d-9ef
~ Wie pan co panie Podatnik?   Ja też tak uważałem, że jak mówię, piszę o problemie a nie o nazwiskach to nie ma plotkowania . Mój blog jest moim blogiem i niepowołane osoby powinny go uszanować a nie projektować swoje chore rojenia i bezczelnie wkładać je we mnie.Tym bardziej że dorwali go w wyniku przestępstwa Krowiareczki. Ale dziś po latach twierdzę, że nie do końca .
Bardzo wiele ludzi miewa różne swoje urojenia ,chore nie chore ale urojenia to sobie domalowuje na końcu wykropkowanych zdań jakimi są sami.A z podłości to potrafią zrobić z pokornych aniołów Bin Ladena,pitawala,filantropa,unabombera,damskiego boksera,molestatora pedofilskiego,kolekcjonera fetyszystycznych dziwności,straszyciela mikroogrodnictwem parapetowym,tresera krukami zaszczuwającym,kolekcjonera kałaszników, z każdego cudotwórcę .Tylko innego przed wycyckaniem a innego po wycyckaniu.
Ale podli oszczercy mają wtedy wodę na młyn do zaplecowych mordów swych szczerych ofiar mających odwagę piętnować takich zbrodniarzy w zmowie.Większości ludzi patologia każe milczeć ale są ofiary które zbrodni będą się przeciwstawiać.
Ciemnota ,zaplecowość,zaściankowość i mniej kolokwialnie pawiem panu i czytelnikom zad upie umysłowe ciemnogrodów się kłania w ludziach .Dziś za parę groszy brat brata sprzeda i siostra, córka ,żona rodzinę byle uskutecznić swe podłe cele.
A i jeszcze pewna prawidłowość którą zaobserwowałem ostatnimi laty .
Daj to jesteś dobry a upomnij się to cię wrobią i załatwią za plecami.To po co mamili,obiecankami w zamian za śmieszne ....
A daj się pan nabrać-uśpić gadkami o miłości wyznaniami gadaninami o przyjaźni to zobaczysz pan jak prozaicznie się zawiedziesz bo nawet herbaty nie dostaniesz na wycieraczce .A odkryjesz że nagle wszyscy uwierzyli oszczerczyni !!!
Hotel w ,,państwowym pensjonacie" gratis ,marnotrawienie pieniędzy podatników.Ciemnota ciemnota i ciemnota panuje w narodzie.

-Taka Ustawa o Ochronie Danych Osobowych w firmach jak jest przestrzegana to pożal się panie Boże ale jako tako nie wszędzie .
Ale Ustawa obowiązuje a jak by komuś fałszywie zachciało się zgłosić na Policji na pana wymyślony incydent nikt pana o tym na bieżąco nie poinformuje za to dowiesz się pan o różnych faktach cudach o rzekomym sobie w Sądzie w dodatku w tonie nie znoszącym sprzeciwu będąc już wyklętym którym ostatni się o sobie dowie coś.
Daje to pole do nadużyć np podłym kłamczuchom i na koniec roku się pan dowie, że bił pan żonę ,wyzywał ,szarpał ,rozwalał wychodek i inne cuda 12 razy w roku . I to nie żart ale podłe fałszywce podszywające się i chwedujące z Krzeszowskiej 63 tak robią bo ich są Sądy i Prokuratury . A Policja w całym kraju dzięki komputeryzacji na chwile po zgłoszeniu już to ma w komputerach i reszta to jak w amerykańskim filmie prawie jest poza korupcją . W każdym razie nie będę się rozpisywał o metodach Policji ani moich źródłach informacji w nie tylko tych sprawach.
Bo mnie pewnie minusami podsumują .
W Polsce jest 24 instytucji które mogą bez wiedzy obywatela zakładać mu podsłuchy i inwigilacje.Trafiłem na speca od podsłuchów opowiadał mi takie cuda i zarazem prostotę, że strach o tym napisać jak łatwo i byle kogo. Ale osobiście nie wpadam w paranoje choć wiem swoje.
Osobiście trzymam ryja grzecznie czego i Wam czytającym życzę.
A.K .Krowiareczko Ewelinko to mój tekst.
14 września 2012
+3
-2
PL
f16-e99
~ boss   Podatnik debilu zamknij jape,gówno ludzi obchodzą twoje ***** myśli
13 września 2012
+1
-4
PL
b0a-369
~ do n/w wpisu - Podatnik   Jestem krytykowany - uważam niesłusznie - za następujące zdanie w n/w wpisie dot. nauczycielek, cyt."Chyba niektóre mają trochę za małe biusty". Zatem to nie jest stwierdzenie kategoryczne tylko kwestia do dyskusji. A wiadomo, każdy w tym zakresie ma swoje preferencje, poglądy, upodobania itd. oraz może wyrażać swoje opinie po warunkiem, że wpisy nie będą dotyczyły konkretnych kobiet z nazwiska i imienia.
13 września 2012
+3
-2
PL
c5d-ca8
~ do Podatnika Re: Re:   Pierwsza od lewej to ładna pani Anna Gontarz /Przysposobienie Obronne ? bo chyba nie partia polityczna ,hehehe !/ ,pani Iwona Kiełbasa rusycystka -ciekawe czy ją drażnią rusycyzmy w języku polskim ? typu ,,u mnie jest humor"albo inne ,że o germanizmach nie wspomnę i stosowaniu zbędnych inwersji podmiotu z orzeczeniem np ? Wyobraźcie sobie ludzie, że i nawet pan Panie ,,Bezrobotnik" spotyka się germanizmy w zdaniach w okolicy Biłgoraja z samym włącznie a wydawało by się, że prędzej na Śląsku powinno.
M ! a ta pani bijąca powerem to najprawdopodobniej anglistka pani Grażyna Wlazło jeśli to Ona i się nie pomyliłem z przyporządkowaniem nazwiska to sama jej mowa ciała już mnie przekonała do zwiększonego wysiłku w uczeniu się angielskich słówek.A i o mało bym zapomniał sukienkę ta pani ma szałową !w każdym razie bardzo ładnie dodaje tej pani uroku.
- a pan panie ,,Chałturnik" bo za chałturę się odprowadza podatki a jak pan walisz fuchy to od fuch nie słyszałem aby ktoś odprowadzał coś od siebie dlatego pozwoliłem sobie napisać w ten sposób-żeby było miło a czytającemu dawało większą ciekawość czytania.
No to panie ,,Chałturnik" pan tu opisuje kobiety od strony męskiego szowinizmu a nawet seksizmami traktuje pan kobiety . A mianowicie komentuje pan ich piersi a szczególnie dyskryminuje pan te panie twierdząc, że mają małe. Zapytuję a czy to plaża żeby spoglądać na te atrybuty kobiecego ciała ?
-na plaży to chcąc nie chcąc ja rozumiem a jak by tak One oceniać zaczęły pański atrybut komentując wielkość ?
Tylko błagam pana niech pan ich nie ocenia po kolorze bielizny bp wpędzi mnie pan w traumę .ja z dumą zawsze mogę powiedzieć,że pani oceniam po mądrości ,rozumie i uważam,że najpiękniejszą częścią ciała kobiety która też jest najbardziej pod wieloma względami to ----mózg drogi panie.

Pozdrowionka dla tych co ukatowałem ucho ,a dla tych co brakuje im humoru to życzę Wam więcej kasy to i humor się Wam poprawi.
13 września 2012
+2
-4
PL
223-cda
~ Do podatnika   ty podatnik sam masz za maly biust !!
12 września 2012
+3
-3
PL
b0a-369
~ Do n/w wpisu "Ciekawski Adrian" - Podatnik   Uważam, że byłoby bardzo niestosowne, gdyby ktoś podał w Serwisie szczegółowe "namiary" na panie nauczycielki. Wszystkie panie nauczycielki na zdjęciu są ładne i super ubrane, a pani trzecia od lewej strony ma bardzo ładną twarz i włosy blond. Chyba niektóre mają trochę za małe biusty. A w ogóle, chyba nie przeczytałeś w/w artykułu, dlatego, iż w nim jest podstawowy "namiar", tj. imiona i nazwiska pedagogów i gdzie pracują.
12 września 2012
+2
-4
PL
f6a-4bf
~ Ciekawski Adrian   Ta nauczycielka pierwsza z lewej nawet ładna,ciekawe czego uczy ? Może mi ktoś napisze jak się nazywa ?
Ta trzecia pani od lewej też ładna i trzecia od prawej super powerem bije.
Jak by mi kto podrzucił nazwiska tych pań to bym był dźwięczny.
Oczywiście zapytuję bez podtekstów .
12 września 2012
+1
-5
PL
836-8d4
~ Kola   Ks.Leszek Boryło.Pracuje za Bóg Zapłać.Nie ma żony nie ma dzieci.Kasa mu nie nużna.
11 września 2012
+1
-3
PL
09e-fa4
~ ziomm   jedynkki to każdy głupi potrafi wstawiac a uczyc to juz nie ma komu..
11 września 2012
+3
-3
PL
35c-b62
~ ciekawski   a przemówienie walnął w swoim stylu!?
10 września 2012
+3
-4
Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu bilgorajska.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Przy komentarzu niezarejestrowanego użytkownika będzie widoczny jego ZAKODOWANY adres IP. Zaloguj/Zarejestruj się.
reklama
reklama
REKLAMA
REKLAMA

Najpopularniejsze

Gazetka Lidl - Zobacz aktualne promocje i nowe gazetki na stronie Moja Gazetka
REKLAMA
we wtorek, godzina 11:49 Korytków Duży
Historia strażackiego Stara trafiła do ogólnopolskiej telewizji
Do Ochotniczej Straży Pożarnej w Korytkowie Dużym przyjechała ekipa telewizji Polsat News, aby nagrać reportaż dotyczący trudnej sytuacji w jakiej znalazła się jednostka.
dzisiaj, 14:19 Aleksandrów
Delegacja gminy Aleksandrów na uroczystościach pogrzebowych śp. kapitana Andrzeja Gawrona
we wtorek, godzina 20:15 Biłgoraj
Największa impreza tej wiosny już w najbliższy weekend
w niedzielę, godzina 16:17 Biłgoraj
Św. Maria Magdalena ogłoszona patronką Biłgoraja [NOWE ZDJĘCIA]
Msza święta pod przewodnictwem biskupa Mariana Rojka, tłumy mieszkańców i barwny korowód ulicami Biłgoraja - tak przebiega główny dzień obchodów święta patronki miasta, św. Marii Magdaleny.
dzisiaj, 14:23 Obsza
Mobilna zbiórka elektrośmieci już w piątek
w środę, godzina 12:39 Biłgoraj
Starostwo szuka dyrektora
30 kwietnia 2026 Biłgoraj
Co dalej z basenem w Biłgoraju? Plan napraw i opóźnienie po uszkodzeniu konstrukcji
Podczas dzisiejszej sesji Rady Powiatu w Biłgoraju radni poruszyli tematu uszkodzenia konstrukcji na budowie krytej pływalni. Władze powiatu przedstawiły szczegóły zdarzenia, aktualny stan prac oraz wstępne założenia naprawy.
5 maja 2026 Kozaki
Ogromny pożar lasu w powiecie. Droga wojewódzka nr 849 nieprzejezdna
dzisiaj, 08:33 Dereźnia
Nowe oświetlenie w dwóch miejscowościach gminy Biłgoraj
3 maja 2026 Biłgoraj
Tak Biłgoraj świętuje rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja [NOWE ZDJĘCIA]
W 235. rocznicę uchwalenia pierwszej w Europie i drugiej na świecie konstytucji w Biłgoraju zorganizowano uroczystości upamiętniające jedno z najważniejszych wydarzeń w historii Polski.
dzisiaj, 09:06 Gmina Łukowa
Pożar zniszczył teren planowanego rezerwatu w powiecie biłgorajskim
dzisiaj, 10:54 Biłgoraj
Samorządy łączą siły. Blisko 4 km nowej drogi jeszcze tego lata
w sobotę, godzina 09:15 Biłgoraj
Prokuratura wszczęła śledztwo ws. pożaru lasów
Prokuratura Rejonowa w Biłgoraju wszczęła śledztwo dotyczące ogromnego pożaru lasów w pobliżu miejscowości Kozaki w gminie Łukowa. Postępowanie dotyczy nieumyślnego sprowadzenia zdarzenia zagrażającego mieniu w wielkich rozmiarach oraz spowodowania znacznych zniszczeń w świecie roślinnym i zwierzęcym.
w środę, godzina 17:59 Powiat
Ziemia Biłgorajska pożegnała tragicznie zmarłego pilota
dzisiaj, 08:16 Biłgoraj
Wielki sukces matematyków z Biłgoraja
3 maja 2026 Biłgoraj
Dopłaty do czynszów dla mieszkańców TBS w Biłgoraju. Jest umowa z BGK
Mieszkańcy nowych bloków TBS przy ul. ks. Stanisława Matrasia w Biłgoraju będą mogli liczyć na dopłaty do czynszów. To efekt podpisania umowy pomiędzy miastem a Bankiem Gospodarstwa Krajowego. Wsparcie będzie uzależnione od spełnienia określonych kryteriów dochodowych.
w środę, godzina 09:49 Osuchy
Ratowali lasy, teraz potrzebują wsparcia
w niedzielę, godzina 11:48 Biłgoraj
Garażówka przyciąga tłumy [NOWE ZDJĘCIA]
1 maja 2026 Frampol
Frampol wśród liderów zielonych finansów
Gmina Frampol znalazła się w czołówce samorządów dbających o zrównoważony rozwój, zajmując 5. miejsce w Rankingu Zielonych Finansów Samorządowych w kategorii gmin miejsko-wiejskich.
w poniedziałek, godzina 11:47 Biłgoraj
Zdarzenie drogowe na feralnym skrzyżowaniu w Biłgoraju [AKTUALIZACJA]
4 maja 2026 Biłgoraj
Dramatyczne zdarzenie w Biłgoraju. Nie żyje mężczyzna
5 maja 2026 Gmina Łukowa
Tragedia podczas gaszenia pożaru. Rozbił się samolot gaśniczy
Do tragicznego zdarzenia doszło podczas gaszenia pożaru w gminie Łukowa. Rozbił się jeden z samolotów gaśniczych. Jedna osoba nie żyje.
6 maja 2026 Gmina Józefów
Sytuacja opanowana, ale nadal bardzo ciężka - przekazał minister
w niedzielę, godzina 19:30 Biłgoraj
Arka Noego porwała tłumy w Biłgoraju [NOWE ZDJĘCIA]
6 maja 2026 Józefów
Trwa dramatyczna walka z żywiołem. Konieczna była ewakuacja gminnego przytuliska
Sytuacja pożarowa w powiecie biłgorajskim jest poważna. Ogień wciąż się rozwija, a porywisty wiatr utrudnia prowadzenie działań gaśniczych i sprzyja rozprzestrzenianiu się żywiołu. Strażacy od blisko doby nieprzerwanie walczą z pożarem, starając się opanować kolejne ogniska.
w niedzielę, godzina 09:01 Korytków Duży
Strażacki Star nie wrócił do remizy
w środę, godzina 16:34 Biłgoraj
3 mln zł na aktywizację zawodową mieszkańców
 
telRedakcja telefon

533 188 100

alarmSkrzynka alarmowa

alert@bilgorajska.pl

emailRedakcja e-mail

redakcja@bilgorajska.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone bilgorajska.pl Projekt graficzny CePixel wykonanie eball