Wersja mobilna     +   Dodaj wydarzenie    Dodaj aktualność    Dodaj galerię    Zgłoś temat    Dodaj ogłoszenie    Dodaj ofertę  
Przeczytaj:
Rozmiar tekstu:
AAA
KRAJ Artykuł sponsorowany
2020.10.23 07:33

Deweloperzy Kraków - urządź się w sercu Małopolski

Kraków jest jednym z najczęstszych wyborów dla osób migrujących do dużych ośrodków miejskich. Spora część osób, która wybiera to miejsce na studia, myśli o pozostaniu w nim na stałe. Studia, praca, a może rodzina?
Deweloperzy Kraków - urządź się w sercu Małopolski
Deweloperzy Kraków - urządź się w sercu Małopolski

Kupno czy wynajem?

Sprawa ta nurtuje i głosy są podzielone. Po stronie zwolenników wynajmu długoterminowego usłyszymy argumenty o braku konieczności wiązania się z danym miejscem na stałe. Osoby, które potrzebują ciągłej zmiany otoczenia, często zmieniają miejsce zamieszkania ze względu na karierę zawodową albo planują wyjazd na dłuższy czas - w tym wypadku brak obciążenia kredytowego będzie bardzo na rękę. Jednak coraz więcej osób decyduje się na zakup mieszkania z pomocą kredytu. Ostatecznie koszty w skali miesiąca pokrywają się z tymi, które musimy przeznaczyć na opłatę czynszu, a tzw. bycie na swoim stanowi rodzaj inwestycji długoterminowej. Firmy deweloperskie niejednokrotnie w swojej ofercie zawierają wsparcie w tej materii, nawigując w odpowiedni sposób do ofert banków. Osoba niemająca wcześniej styczności ze światem bankowości kredytowej ma szanse łatwiej dotrzeć do niezbędnych informacji.

Czego szukać na początek?

Nie należy do rzadkości zakup mieszkania przez rodziców dla dziecka, które właśnie wybiera się na studia. Student jednak nie potrzebuje mieszkania o metrażu przeznaczonym dla rodziny z dzieckiem. Deweloperzy Kraków mają rękę na pulsie i starają się dopasować ofertę do bieżących wymagań rynkowych. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom projektowym student może zamieszkać w pełni funkcjonalnej, wygodnej i ładnej kawalerce, bez konieczności zakupu mieszkania o większym metrażu. W ostatnim czasie widoczne staje się zapotrzebowanie na mikro kawalerki, których wielkość może wynosić nawet 15 metrów kwadratowych. Okazuje się, że dzięki sprytnym i sprawdzonym rozwiązaniom przestrzennym da się zorganizować na tak małej powierzchni sympatyczne miejsce do zamieszkania. Zainwestowanie w zakup mieszkania pieniędzy, które normalnie zostałyby przeznaczone na jego wynajem, przede wszystkim przyniesie bezcenne poczucie bezpieczeństwa. Jeżeli tylko dysponujemy odpowiednią gotówką bądź zdolnością kredytową, dobrze będzie rozważyć tę opcję.

Deweloperzy Kraków - jak szukać mieszkania?

Deweloperzy Kraków prześcigają się w pomysłach na docieranie do swoich klientów. Intrygujące nazwy inwestycji, futurystyczny design, czy szeroko zakrojone kampanie reklamowe, to nie wszystko. Ogrom możliwości współczesnego budownictwa potrafi oczarować, ale decydujący głos zawsze ma klient. Decydując się na zakup mieszkania, warto mieć rozeznanie, w jaki sposób dany wybór będzie realizował kluczowe dla nas aspekty. Zapoznając się z informacjami na temat planowania przestrzennego i rozwoju infrastruktury miasta (np. z Biuletynu Informacji Publicznej) możemy zorientować się, jak będzie wyglądała komunikacyjna przyszłość danej dzielnicy, co może mieć wpływ na wzrost wartości mieszkania w przyszłości. Inwestując czas na pozyskanie niezbędnej wiedzy, inwestujemy tym samym w swoją wygodną i bezpieczną przyszłość.

Red.
REKLAMA
Oceń:
0 głosów
Deweloperzy Kraków - urządź się w sercu Małopolski, 0 out of 5 based on 0 ratings
Red. dodany
 
Odsłon: 253
Dodaj zdjęcie

Waszym zdaniem (0)

Podaj login i hasło:
Login:
Hasło:
Skomentuj na forum:
Zarejestruj się
Jesteś już zarejestrowany na bilgorajska.pl? Zaloguj się
Imie lub nazwa:
Treść komentarza:
Przepisz niebieski tekst z obrazka wyżej:
Brak wpisów, Twój komentarz może byc pierwszy.
Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu bilgorajska.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Przy komentarzu niezarejestrowanego użytkownika będzie widoczny jego ZAKODOWANY adres IP. Zaloguj/Zarejestruj się.
reklama
reklama
REKLAMA
REKLAMA

Najpopularniejsze

Ostatnie komentarze

REKLAMA
REKLAMA
22 listopada 2020 Potok Górny
Najbiedniejsza gmina w kraju leży na terenie powiatu biłgorajskiego
Znane jest już zestawienie dochodów gmin w przeliczeniu na jednego mieszkańca. Okazuje się, że znów jedna z gmin powiatu biłgorajskiego jest ostatnia w klasyfikacji, czyli jest najbiedniejszą jednostką w kraju. O jaką gminę chodzi? Jak wypadł w tym zestawieniu Biłgoraj?
dzisiaj, 11:20 Powiat
Osocze i krew od policjantów
dzisiaj, 08:36 Borów
Groźne zderzenie z łosiem
dzisiaj, 10:35 Lubelszczyzna
Raport zakażeń koronawirusem. Kolejny wzrost
W porównaniu do poprzedniej doby w całym kraju przybyło ponad tysiąc nowych zakażeń koronawirusem SARS-CoV-2. Niewielki wzrost zanotowano także na terenie województwa lubelskiego i powiatu biłgorajskiego. Na Lubelszczyźnie z powodu COVID-19 zmarło 6 osób.
dzisiaj, 09:06 Goraj
Proboszcz na kwarantannie
w piątek, godzina 11:31 Tarnogród
Zderzenie trzech busów na trasie 835, nie żyje 60-latek [AKTUALIZACJA]
25 listopada 2020 Biłgoraj
34-latek usłyszał zarzuty za groźby karalne
Pod koniec września na trasie Hedwiżyn - Biłgoraj doszło do wyjątkowo niebezpiecznej sytuacji. Przepychanka na drodze skończyła się sprawą w sądzie. Zarzuty kierowania gróźb karalnych już usłyszał 34-letni mieszkaniec gminy Biłgoraj.
w sobotę, godzina 14:06 Biłgoraj
Stanisław Pokryszka nie żyje
dzisiaj, 08:08 Biłgoraj
W "Piątce" powstała szkolna telewizja
w środę, godzina 09:05 Obsza
Bakterie w wodzie
Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny informuje o wykryciu w wodzie bakterii z grupy coli. Woda nadaje się do spożycia jedynie po przegotowaniu. Którego wodociągu dotyczy komunikat?
w piątek, godzina 09:36 Powiat
Ciężarówka w rowie
dzisiaj, 07:45 Biłgoraj
Podsumowanie Ogólnopolskiego Konkursu "Wyraź to w PIXEL-Ach!" w I LO im. ONZ w Biłgoraju
w środę, godzina 10:55 Lubelszczyzna
Prawie 800 nowych zakażeń SARS-CoV-2 na Lubelszczyźnie
Opublikowano już najnowsze statystyki dotyczące sytuacji epidemiologicznej. Na terenie województwa lubelskiego mamy prawie 800 nowych przypadków zakażenia koronawirusem. To znacznie więcej niż w ostatnich dniach. W powiecie biłgorajskim jest za to mniej przypadków niż w zanotowano poprzedniej doby.
we wtorek, godzina 07:54 Biłgoraj
Apel burmistrza do mieszkańców Biłgoraja
dzisiaj, 07:12 Tarnogród
Książka na telefon
w sobotę, godzina 08:27 Tarnogród
Rewitalizacja w Tarnogrodzie
Trwają prace budowlane związane z realizacją projektu pn. "Rewitalizacja w gminie Tarnogród" współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego w Lublinie na lata 2014 - 2020, Osi Priorytetowej 13 Infrastruktura społeczna, Działanie 13.3. Rewitalizacja obszarów wiejskich, na podstawie Umowy nr RPLU.13.03.00-06-0021/17-00 z Województwem Lubelskim z dnia 19.12.2018 r.
w poniedziałek, godzina 10:41 Lubelszczyzna
Ogromny spadek liczby zakażeń koronawirusem
w środę, godzina 08:03 Józefów
Kto poprowadzi domy pomocy?
26 listopada 2020 Biłgoraj
W Biłgoraju odbywają się mistrzostwa kraju w podnoszeniu ciężarów
W Biłgoraju odbywa wydarzenie sportowe o ogólnokrajowym zasięgu - Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów oraz Młodzieżowe Mistrzostwa Polski do lat 23. Impreza została zorganizowana na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji, potrwa do najbliższej niedzieli. Ze względu na obostrzenia dotyczące możliwości udziału publiczności wydarzenie będzie transmitowane.
we wtorek, godzina 11:07 Lubelszczyzna
Blisko milion zakażeń
21 listopada 2020 Biłgoraj
Dramatyczny apel o pomoc
 
telRedakcja telefon

533 188 100

alarmSkrzynka alarmowa

alert@bilgorajska.pl

emailRedakcja e-mail

redakcja@bilgorajska.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone bilgorajska.pl Projekt graficzny CePixel wykonanie eball hosting home.pl